skip to Main Content

Recenze rychlé půjčky CreditGo

CreditGo půjčka recenze

Půjčka CreditGo je jedna z mnoha alternativ pro zájemce o krátkodobou nebankovní půjčku. Finanční injekce až do desetitisícové výše, a to na cokoliv, navíc během krátké chvíle. Rychlé jednání je samozřejmostí, stejně jako minimum administrativy. Půjčka CreditGo cílí nejen na žadatele, kteří potřebují výpomoc do další výplaty, ale díky svému bezúčelovému charakteru je možné použít ji ještě na další desítky a stovky různých věcí. Neplánované výdaje teď už nemusí nikoho překvapit – naopak – dají se velmi rychle vyřešit online formou, naprosto diskrétně!

Šťastná rodina

Výhody půjčky

Napoprvé až deset tisíc korun, a to bez dalších otázek nebo plateb předem.
Jednoduchá registrace, jež zabere i novým klientům maximálně pár minut.
Stačí dispoziční právo k účtu např. partnera, nemusíte mít nutně vlastní účet v bance.
Půjčit si mohou mimo jiné i cizinci (je ale nutné povolení k přechodnému/trvalému pobytu plus pracovní smlouva nejméně po dobu splatnosti úvěru).
Vzít si můžete klidně pouhou pětistovku – záleží, kolik peněz aktuálně potřebujete.

Nevýhody půjčky

Vyšší poplatky za prodloužení lhůty splatnosti (v porovnání s konkurencí).
Vysoké RPSN (ovšem s přihlédnutím k tomu, že jde o krátkodobou půjčku).

CreditGo půjčka – rychlá pomoc online, a to nejen do výplaty

Tato půjčka je vlastně následovníkem dřívější populární půjčka Emma´s Credit, i když ji možná nezná podle jména úplně každý, patří do tuzemské širší špičky. CreditGo umožní i výplatu peněz na účet, k němuž má žadatel dispoziční právo a nabízí také možnost věrnostních bonusů pro stálé klienty. Půjčit si může i cizí státní příslušník, stejně jako matka, co je toho času na mateřské dovolené. Bleskové zpracování žádosti, vše bez skrytých poplatků a až 15 tisíc korun určených pro stálé klienty.

Parametry půjčky

Rozsah půjčky pro nové klienty je mezi 500 a 10 tisíci korunami.
Lhůta splatnosti se pohybuje v rozmezí 5 a 30 kalendářních dnů.
Určena pro plnoleté žadatele s trvalým nebo přechodným pobytem v ČR.
Výplata peněz proběhne bezhotovostně, stejně jako splátka (ta je možná i přes ThePay).
Pravidelný příjem je nutno doložit, jak vyžaduje ostatně i česká legislativa. Půjčku tedy nezíská nezaměstnaný žadatel nebo ten, který je zrovna uprostřed insolvence.
Účet je nutné potvrdit posláním ověřovací platby, dodat je třeba i dva doklady totožnosti.
50 % sleva na půjčku CreditGo

Postup pro získání půjčky

Registrace na webu CreditGo, vyplnění kontaktního formuláře, zaslání skenu dvou dokladů totožnosti.
Nastavení částky a lhůty splatnosti, podle toho, jak zrovna klient v danou chvíli potřebuje.
Doložení trvalého příjmu (výpis z účtu, daňové přiznání) zasláním příslušných dokumentů na email, následně je půjčka schválena a vyplacena.

CreditGo – poplatky a úroky

Jaké úroky vlastně budete platit při té či oné výši půjčky? Všechno podstatné si snadno ověříte a porovnáte na interaktivní kalkulačce. Žádné skryté poplatky zde nečekejte, provozovatel půjčky CreditGo si zakládá na maximálně transparentním přístupu ke klientům – jednou uzavřená dohoda se již nebude pochopitelně nijak měnit. Vyřízení celé záležitosti je velmi jednoduché, plus je jistě i grafický design stránky provozovatele nesoucí se v duchu bílých, šedých a zelených odstínů.

Vaše časté dotazy

Nejčastější otázky a odpovědi

Mohu si najednou skrze CreditGo sjednat více úvěrů?

Bohužel ne, nejprve je nutné doplatit stávající půjčku – teprve poté je možné jednat o nějaké další.

Je nutné, aby klient nějak doložil účel své půjčky?

Nikoliv, půjčka CreditGo je zcela bezúčelová, faktury, složenky, účtenky nebo podobné důkazy o tom, že jste peníze použili k tomu či onomu účelu, tedy není zapotřebí dokladovat.

Jaké jsou nároky na úspěšného žadatele u této krátkodobé půjčky?

Musí jít o plnoletou fyzickou osobu s trvalým pobytem v ČR, která nemá na svých bedrech žádnou insolvenci/exekuci, doloží trvalý příjem a má vlastní bankovní účet/dispoziční právo k partnerovu účtu v některé z tuzemských bank.

Jak funguje věrnostní program půjčky CreditGo?

Od druhé sjednané půjčky jsou tu slevy na poplatek – Klient 5 %, Silver 10 % (pro ty, kteří si sjednají třetí nebo čtvrtou půjčku), Gold 15 % (pro 5. a 6. půjčku), sedm a více půjček pak má VIP slevu 20 procent na poplatku za půjčku. Je však nutné splácet svůj dluh včas, jinak nárok na slevu propadá.

Kolik si můžu půjčit s CreditGo a na jak dlouho?

V případě potřeby se nabízí půjčka 500 Kč na pět dnů, ale také deset tisíc korun na třicet dnů, stejně jako jakákoliv částka (dělitelná beze zbytku 500) nebo lhůta splatnosti v tomto rozmezí.

Recenze klientů

„Potřeboval jsem nutně asi pět tisíc korun, v domácí kase nebylo nic a děti potřebovaly zaplatit nutně zálohu na lyžařský kurz a půjčit si výbavu. Naštěstí mi ve CreditGo vyšli okamžitě vstříc, peníze jsem měl na účtu do hodiny od schválení žádosti, takže jsem si docela oddychl. No a splácení, to už mám samozřejmě dávno vyřešené, vše v klidu a pohodě…“

Adam G., 37 let, Ústí nad Labem

„Díky, a ještě jednou díky, protože půjčka od CreditGo mi hodně pomohla v těžké situaci, když jsem si nemohla půjčit v bance ani u svých blízkých. Naštěstí vše proběhlo naprosto diskrétně a rychle, takže si nemám naprosto na co stěžovat – problém se okamžitě vyřešil a nikdo v okolí si na mě neukazoval jako na dlužníka.“

Lucie T., 31 let, Brno

O společnosti Emma´s Credit, s.r.o.

Provozovatelem půjčky CreditGo je společnost Emma´s Credit, s.r.o. se sídlem v Praze na Novém Městě. CreditGo je nástupcem dřívější půjčky, známé také právě pod názvem Emma´s Credit. Jde tedy o poměrně známou firmu na českém trhu, která je dobře prověřená, založena byla totiž již v roce 2014.

Sídlo společnosti:

Emma´s credit s.r.o.

Adresa: Na bojišti 1472/20, 120 00 Praha 2 – Nové Město
Telefon: +520 216 216 102
E-mail: info@creditgo.cz
Web: www.creditgo.cz

Celkové hodnocení CreditGo půjčky

Naše hodnocení je 4 z 5

Transparentní podmínky, ale také poměrně drahé poplatky za prodloužení půjčky. Sami si proto musíte ujasnit a spočítat, nakolik je pro vás tato možnost výhodná oproti konkurenci. Výhodou je jistě možnost využít partnerův účet, pokud nemáte vlastní – to nenabízí zdaleka každý poskytovatel. Celkově vzato se, ale na trhu jistě najdou různé možnosti a CreditGo je „jen“ jedna z nich.

Back To Top