skip to Main Content

Recenze Everyday Plus půjčky

Everyday Plus půjčka

Tato recenze je na trochu specifický a výjimečný finanční produkt – půjčka Everyday Plus není klasickým spotřebitelským úvěrem, ale jedná se o v podstatě o revolvingový úvěr. Velkým plusem této půjčky je tak zejména její vysoká flexibilita, kdy si můžete sami rozhodnout, jak budete splácet – zda rovnou celou částku nebo jen po částech atd. Půjčka je velmi transparentní a má jasně stanovené podmínky – 20 % měsíční úrok s RPSN 519 %, žádné další měsíční ani roční poplatky, úvěrový rámec od 100 Kč do 50 000 Kč a maximální doba splácení 61 dní. I přes poměrně vysoký měsíční úrok je tato půjčka rozhodně zajímavým produktem a je vhodná zejména pro ty, kteří hledají něco na způsob kontokorentu nebo revolvingové půjčky, ale u žádné banky získat úvěr nemohou.

Šťastná rodina na pláži

Výhody půjčky

 • Absence poplatků – platí se pouze 20 % za čerpání, žádné roční ani měsíční poplatky účtovány nejsou
 • Maximální flexibilita – každý si může sám zvolit, jak bude finance čerpat
 • Žádné skryté náklady ani jiné finty – půjčka je 100% transparentní a férová
 • Široký úvěrový rámec, lze si půjčit jak minimální částky v řádu stovek Kč, tak i vysoké úvěry v řádu desítek tisíc
 • Peníze máte neustále k dispozici, můžete si je vybrat kdykoliv budete potřebovat

Nevýhody půjčky

 • Poměrně vysoká roční procentní sazba nákladů i poplatek za čerpání půjčky

Everyday Plus – bezpečný revolvingový úvěr

Půjčka Everyday Plus je dostupná i těm, kteří by u banky neměli šanci žádný úvěr získat. Sjednání je jednoduché a nezabere mnoho času. Půjčka je 100% bezpečná, nejsou u ní žádné skryté poplatky ani jiné nástrahy. Je skvělou alternativou vůči klasickým nebankovním úvěrům.

Parametry půjčky

 • Flexibilní revolvingový úvěr od 100 Kč do 50 000 Kč
 • Maximální doba splácení půjčky je 61 dní
 • Měsíční úroková sazba činí 20 %, RPSN pak 519 %
 • Kompletní sjednání i správa půjčky přes internet
 • Půjčka je určená lidem od 18 let, kteří mají stálý příjem a bankovní účet
 • Do žádosti je třeba nahrát oboustrannou kopii občanského průkazu
Rychlá půjčka Everyday

Postup pro získání půjčky

Otevření webu www.everydayplus.cz, nastavení částky kterou si chcete půjčit.

Registrace na webu (vyplnění mailu a nastavení přihlašovacího hesla).

Vyplnění žádosti o úvěr, která vám přijde do mailové schránky.

EverydayPlus – poplatky a úroky

U půjčky Everyday Plus je jednotný měsíční úrok (měsíční pevná zápůjční úroková sazba) rovných 20 %. RPSN (roční procentní sazba nákladů) pak činí 519 %. Žádné jiné poplatky zde účtovány nejsou, což je velká výhoda této půjčky.

Vaše časté dotazy

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak vysoký úvěr můžu u Everyday Plus získat?

Minimum, o jaké si lze zažádat, je pouhých 100 Kč, naopak maximální částka, o kterou si prostřednictvím portálu Everyday Plus můžete požádat, činí 50 000 Kč.

V čem spočívají hlavní výhody toho, že se jedná o revolvingový úvěr?álu Everyday Plus můžete požádat, činí 50 000 Kč.

Výhody Everyday Plus jsou zejména ve flexibilitě splácení – můžete si sami vybrat, zda budete peníze čerpat naráz nebo postupně. Vždycky máte stanovenou minimální splátku a je pouze na vás, zda zaplatíte jen minimum nebo třeba rovnou vše.

Když budu během splácení potřebovat další půjčku, můžu si o ni zažádat?

Ano, pokud budete řádně splácet, můžete si v průběhu splácení půjčky Everyday Plus zažádat o její navýšení. To se provádí tak, že pošlete podepsaný originál úvěrové smlouvy a pak si žádost podáte přímo ve vašem zákaznickém účtu.

Musím mít vlastní bankovní účet, nebo si mohu peníze poslat k někomu z rodiny?

Abyste mohl půjčku od Everyday Plus získat, musíte mít bezpodmínečně vlastní účet, psaný na vaše jméno. Na účet třetí osoby půjčku odeslat nelze.

Jak dlouho trvá výběr, resp. doba, než mi budou peníze převedeny peníze na účet?

Záleží na tom, kdy si podáte požadavek na výběr – pokud to bude během pracovní doby bank, měly by být připsány na účet ihned. V opačném případě pak ráno v následujícím pracovním dni. Platí to ale pouze pro největší tuzemské banky (Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka, MONETA Money Bank, Raiffeisenbank a UniCredit Bank), u ostatních bankovních ústavů to může trvat maximálně dva pracovní dny.

Recenze klientů

„Já jsem naprosto spokojený, půjčka plně splnila moje očekávání. Vyhovuje mi zejména její flexibilita a svoboda, kterou díky ní mám. Jednoznačně bych ji doporučil i ostatním lidem.“

Radek H., 27 let, Mohelnice

„S tímto úvěrem mám jen ty nejlepší zkušenosti, byla jsem velmi spokojená s flexibilitou půjčky a celkovými podmínkami. Podle mě je to super alternativa k různým kontokorentům a jiným podobným produktům.“

Marcela R., 49 let, Veverská Bítýška

O společnosti OPR-Finance s.r.o.

Společnost OPR-Finance s.r.o. je poskytovatelem nebankovních úvěrů jak pro fyzické osoby, tak i pro firmy. Je součástí silné skupiny OPR-Finance Oy, jež byla založena roku 2005 a má svoje sídla kromě Česka také ve Finsku, Švédsku, Dánsku a Nizozemí. Firma vznikla ve Finsku,  kde má nejsilnější postavení na místním finančním trhu.

Sídlo společnosti:

OPR-Finance s.r.o.

Adresa: Hvězdova 1716/2b, 140 00, Praha 4 – Nusle
Telefon: 22 888 69 69
IČ: 01381300
E-mail: info@everydayplus.cz
Web: www.everydayplus.cz

Celkové hodnocení Everyday Plus půjčky

Naše hodnocení je 4 z 5

Nebankovní flexibilní úvěr Everyday Plus hodnotíme velmi kladně a vnímáme ho jako velmi zajímavou alternativu vůči klasickým nebankovním půjčkám. Výhodou tohoto úvěru je zejména jeho vysoká flexibilita, absence skrytých nákladů a žádný roční fixní poplatek. Půjčka má určitě pro mnoho lidí smysl a může pro ně být výhodnější než běžné spotřebitelské úvěry.