skip to Main Content

Recenze půjčky Kamali

Kamali půjčka recenze

Tento úvěr jistě zná každý nejen z televizních obrazovek, půjčka Kamali je rozšířená a oblíbená snad ve všech věkových skupinách. Online vyřízení je zde zcela žádoucí, diskrétnosti je tak učiněno zadost. Pokud klienti spěchají, je tu i možnost výplaty skrze SAZKA terminál – stačí mít k němu blízko, třeba na nákupech. Blesková dohoda je samozřejmostí, nabízí se také první půjčka zdarma, platící samozřejmě jen pro novou klientelu. Kamali hraje všemi barvami a září novotou, dříve jste ji mohli znát pod názvem Japonská půjčka.

Web Kamali půjčky - recenze

Výhody půjčky

Až 20 tisíc korun, které lze využít naprosto na cokoliv.
Nízké poplatky i úroky, možnost dohodnout až 10 splátek.
Transparentní podmínky, jež se nebudou po dobu splatnosti měnit.
První půjčka až do výše 15 tisíc korun zdarma (při splacení do 14 dnů).
Posouzení žádostí proběhne již do patnácti minut od jejich vyplnění.

Nevýhody půjčky

První půjčka zdarma má podmínku – musí se splatit do dvou týdnů.
Nutnost bankovního účtu vedeného na jméno žadatele (ne pouze dispoziční právo, platí při bezhotovostní platbě).

Kamali půjčka – rychlá a malá půjčka, co přijde vhod nejen do výplaty

Dvě varianty vyplacení peněz, obě jsou velmi rychlé a umožní klientům maximální flexibilitu. S Kamali si můžete požádat o půjčku, která bude vyplacena na terminálu SAZKA nebo bezhotovostní formou na bankovní účet. Minimum podmínek, jež plynou ze zákona – a nic dalšího! Půjčit si může každá fyzická plnoletá osoba s trvalým pobytem v ČR (tedy kromě českých občanů také cizí státní příslušníci). Nástupce dříve velmi oblíbené Japonské půjčky, od které se v jádru příliš nemění, i to se dá říci o značce Kamali.

Parametry půjčky

Půjčku je možné sjednat si v rozmezí 1 a 15 tisíc korun (od 2. půjčky až 20 tisícovek).
Bezúčelový charakter úvěru – tedy peníze je možné využít naprosto na cokoliv.
První půjčka až patnáct tisíc korun zdarma – při splacení do 14 dnů včetně.
Poplatek za odklad termínu splatnosti činí 49 Kč za každou vypůjčenou tisícovku.
Splácení půjčky je bezhotovostní formou, výplata skrze terminál SAZKA nebo vaši banku.
K úspěšnému vyřízení stačí splnit zákonné podmínky – zletilá fyzická osoba s vlastním účtem.
Ručitel, rozhodčí doložka nebo platba předem. Nic z toho není u Kamali vůbec aktuální.
Férová půjčka na několik dní zdarma

Postup pro získání půjčky

1. Zaregistrovat se na webu, uvést základní osobní údaje nutné k plné identifikaci žadatele.
2. Výběr konkrétní sumy a termínu splatnosti. Poté odeslání formuláře, čekání na potvrzení.
3. Vyřízení žádosti v řádu několika minut – odeslání částky bezhotovostně nebo vyplacení na SAZKA terminálu.

Kamali půjčka – poplatky a úroky

Úroková sazba je velmi nízká, dřívější Japonská půjčka je napoprvé při dodržení všech stanovených podmínek dokonce bez úroků a dalších poplatků. Kamali má poplatek výhradně za prodloužení splatnosti, žádné poplatky dopředu, hmotné zástavy, rozhodčí doložky nebo sankce za předčasné splacení zde nečekejte. Sankce mají svůj pevně stanovený strop – plus za každou vypůjčenou tisícikorunu činí poplatek jen 33 Kč (včetně úroků – modelový příklad: 1000 Kč vypůjčených na dobu třiceti dnů, splatná částka 1033 Kč).

Vaše časté dotazy

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaké jsou podmínky na žadatele o půjčku Kamali, co je nutné bezpodmínečně splnit?

Trvalý pobyt v ČR (tedy půjčit si mohou i cizinci), plnoletost a vlastní bankovní účet. Stejně tak i mobilní telefon a připojení k internetu – nic víc zde opravdu nepotřebujete.

Jakými způsoby mohu dostat výplatu peněz od Kamali?

Možnosti jsou dvě – bezhotovostně na bankovní účet, ale také v hotovosti na terminálech společnosti SAZKA. Druhá varianta je sice v zásadě rychlejší, nicméně i bankovní transakce by měla proběhnout do jedné hodiny od schválení žádosti (pokud máte jednu z větších českých bank, jako je ČS, FIO, KB…).

Je možné odložit datum splatnosti a kolik taková služba stojí?

Jistě, v tomto případě za každou vypůjčenou tisícikorunu zaplatíte 49 Kč. Další možností je také rozložení každé půjčky až do desíti měsíčních splátek – uhradit desetinu jistiny a odložit lhůtu splatnosti až o třicet dnů. Splatnost půjčky je také vždy v pracovní den, nikoliv ve svátek nebo o víkendech, kdy mezibankovní transakce neprobíhají.

V jakém rozsahu si můžu napoprvé půjčit s Kamali?

První půjčka platí v rozsahu 1 až 15 tisíc korun. Větší sumu si lze poté dohodnout jen v případě, že už půjde o druhou, event. jakoukoliv další žádost.

Kamali mi připomíná Japonskou půjčku, co mají společného?

Není to náhoda – stejný poskytovatel, velmi podobné podmínky. Jistě, Kamali je jen nástupcem někdejší Japonské půjčky na našem trhu, liší se totiž opravdu jen v malých detailech.

Recenze klientů

„Potřeboval jsem dva tisíce do výplaty a nemohl jsem čekat, protože složenka za telefon nepočká a výplata od zaměstnavatele měla oproti původnímu plánu dorazit až o víkendu. To ale vůbec nevadilo, protože peníze jsem měl na účtu ještě v pátek – jen do hodinky po schválení žádosti. Takže, sečteno a podtrženo, nemohu si vůbec stěžovat, naopak jsem velmi spokojen.“

Radek Z., 50 let, Brno

„Díky, a ještě jednou díky, protože půjčka od CreditGo mi hodně pomohla v tě„Chtěla jsem malou půjčku, jen pět tisíc, protože pračka dosloužila a do mojí garsonky jsem nezbytně potřebovala novou. Jsem samoživitelka, takže nemám peníze nazbyt, žádné úspory a současně mi v bance jen tak nepůjčí. Ale s Kamali to vyšlo, všechno trvalo jen hodně krátce a brzy jsem mohla zajít do nejbližšího elektra – naštěstí je jen přes ulici. Pračku mi dovezli hned, takže super!!“

Kateřina F., 27 let, Plasy

O společnosti Home Credit, a.s.

Půjčku Kamali provozuje společnost Home Credit, a.s. se sídlem v Brně, která je na českém trhu poměrně dost známým hráčem, založena byla již v roce 1997 a působí například i v Rusku, Indii nebo Indonésii a řadě dalších zemí. Původní Japonská půjčka se v únoru 2017 přejmenovala na Kamali, oba produkty se liší jen v maličkostech.

Sídlo společnosti:

Home Credit a.s.

Adresa: Nové sady 996/25, 602 00 Brno
Telefon: 542 100 700
E-mail: info@kamali.cz
Web: www.kamali.cz

Celkové hodnocení Kamali půjčky

Naše hodnocení je 4 z 5

Už více než dva roky na českém trhu, velmi oblíbená, mající i řadu pozitivních referencí, které lze snadno dohledat. Kamali je jako nebankovní půjčka krátkodobého charakteru rozhodně hodná doporučení, záleží jen, kolik peněz potřebujete – maximálně si zde totiž jako nováček přijdete na patnáct tisíc korun, což samozřejmě nemusí každému vyhovovat. Nejnižší podání je pak tisíc korun.

Back To Top