skip to Main Content

Recenze Minutové půjčky Equa bank

Equa bank Minutová půjčka

Dnes již klasická bankovní půjčka, se kterou se setkáváme nejen na televizních obrazovkách. Je bez poplatků a obsáhlé administrativy, čerpat peníze je možné prakticky obratem. Žadatelé, kteří jsou už klienty Equa bank, budou mít žádost opravdu rychlou – stačí totiž požádat o půjčku ve svém internetovém bankovnictví. Snadnou práci ale budou mít i další zájemci, podmínkou je ovšem založení osobního účtu právě u této banky. Jeho vedení pak bude samozřejmě bezplatné, stejně jako jakákoliv pozdější mimořádná splátka (nebo doplacení celé dlužné sumy naráz).

Rodina v parku

Výhody půjčky

Schválení půjčky přes internet už do tří minut.
Předčasné splacení zdarma kdykoliv a zcela bez sankcí.
Výše splátky a splátkový kalendář lze přizpůsobit životní situaci.
Žádné složité podmínky – jen ty, které vyžaduje zákon.
V případě potřeby až desetiletá lhůta splatnosti půjčky.

Nevýhody půjčky

Poskytovatel má menší množství kamenných poboček než jiné banky.
Nejnižší možná půjčka činí 5 tisíc korun. Méně si na krátkodobé výdaje nepůjčíte.

Minutová půjčka s Equa bank – až 600 tisíc korun bez zbytečných otázek

Úvěr, který nevyžaduje doložení účelu, garantuje čerpání peněz hned poté, co podepíšete smlouvu a také nabízí zajímavou novinku na trhu v podobě pojištění schopnosti splácet. Minutová půjčka je zcela bez poplatků, splácena bude z běžného účtu u této banky, jenž bude s vyřízením půjčky bezplatně založený. O půjčku je možné požádat přes internet, ale také se zde nabízí možnost uskutečnění dohody přímo na pobočce, které jsou však zpravidla jen ve větších městech. Jednoduše, až 600 tisíc korun bez dokládání důvodů, faktur a účtenek…

Parametry půjčky

Půjčka je žadatelům k dispozici v rozmezí 5 a 600 tisíc korun.
Splatnost lze nastavit mezi 3 a 120 měsíců, tedy čtvrt roku až deset let.
Charakter půjčky je zcela bezúčelový. Equa bank pak nabízí ještě AutoPůjčku.
K dohodě postačí jediný doklad totožnosti, tedy pouze občanský průkaz.
Veškeré transakce probíhají bezhotovostně, což šetří nejen čas.
Poskytnutí půjčky zcela bez poplatků, kromě jistiny už hradí klient jen úrok.
Minutová půjčka s RPSN od 5,9 %

Postup pro získání půjčky

Přejít na oficiální web Equa bank a nastavit si výši půjčky a dobu splácení na kalkulačce.
2. Vyplnit kontaktní formulář, ověřit totožnost a odsouhlasit podmínky kolem daného úvěru.
3. Podepsat smlouvu na pobočce nebo po dohodě také s kurýrem, poté už jen čerpání peněz…

Equa bank Minutová půjčka – poplatky a úroky

Půjčka je zcela bez poplatků, nehradíte ani měsíční vedení úvěrového konta, nesetkáte se ani s poplatkem za schválení. Podmínkou pro půjčku je jen založení běžného účtu u Equa bank, na němž budou veškeré běžné bankovní operace zcela zdarma. Úroková sazba Minutové půjčky začíná na hranici 4,8 % p. a. a jejím určujícím prvkem je hlavně celková bonita žadatele, stejně jako finální lhůta splatnosti.

Vaše časté dotazy

Nejčastější otázky a odpovědi

Za jak dlouhou dobu mohu dostat peníze na účet?

Pokud budete půjčku řešit přímo na pobočce, vyřízení je otázkou několika minut. Když podepíšete smlouvu s kurýrem u vás doma, finance k vám dorazí v řádu dnů. Celý proces schválení samozřejmě probíhá za všech okolností online, i s kurýrem pak jde jen o formalitu.

Kolik podmínek budu muset splnit pro bezproblémové schválení půjčky?

Jen ty plynoucí ze zákona – tedy plnoletost, ověření totožnosti a také pravidelný zdroj příjmů, jenž je možné doložit. Víc podmínek ke schválení není potřeba, vyžadován není ručitel ani hmotná zástava.

Musím si kvůli Minutové půjčce zakládat osobní účet?

Ano, ale běžné operace zde budou zdarma, stejně jako výběr ze všech tuzemských bankomatů. Není tedy důvod s podobnou akcí nesouhlasit, administrativa kolem splácení půjčky bude také výrazně rychlejší.

Váže se k Minutové půjčce nabídka nějakého pojištění?

Jistě – pojištění schopnosti splácet je samozřejmě k dispozici, k dispozici máte hned dvě různé varianty pojistného plnění, takže si lze vybrat alternativu přesně na míru.

Předčasné splacení půjčky, je vůbec možné (popř. bez sankcí)?

Samozřejmě, půjčku můžete i bez ohledu na splátkový kalendář doplatit kdykoliv a úplně zdarma, bez dalších pokut a omezení.

Recenze klientů

„Díky této půjčce jsem měl možnost konečně dodělat plánovanou rekonstrukci bytu. Chyběla ještě koupelna, řemeslníci mi výdaje odhadli asi na osmdesát tisíc korun. S Equa bank nešlo o žádný problém, do druhého dne bylo hotovo a mohl se nakoupit materiál, dnes mám byt ještě o mnoho útulnější – tak co víc si přát?“

Richard S., 37 let, Kryry

„Do života se vždycky dostanou situace, že na jejich řešení nemáte dost peněz po kapsách a na účtech v bance. Takže je nutná půjčka, co se pak dá jiného dělat? Naštěstí mi v Equa vyhověli a dvacet tisíc schválili během pár minut. Mohla jsem mít klid, což je hlavně v teplých letních dnech skvělé – nemuset chodit na pobočku osobně je docela výhoda.“

Jana Ž., 41 let, Frýdek – Místek

O společnosti Equa bank a.s.

Equa bank je na trhu od roku 2011, navazuje na tradici IC Banky, která spustila svou činnost již v lednu 1993. Sídlo akciové společnosti Equa bank, a.s. je v Praze 8, současní majitelé jsou britští AnaCap Financial Partners, od nichž vzešel i námět na přejmenování původní banky. Ta má již na šest desítek obchodních míst napříč celou ČR a její služby využívá přes 370 tisíc klientů. Již tak velmi dobré číslo by mělo do budoucna ještě narůstat. Například běžný účet od této banky byl zvolen nejlepším bankovním osobním účtem za rok 2018, popularita je tedy vysoká.

Sídlo společnosti:

Equa bank a.s.

Adresa: Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8
Telefon: +420 222 010 111
E-mail: info@equabank.cz
Web: www.equabank.cz

Celkové hodnocení Equa bank Minutové půjčky

Naše hodnocení je 4 z 5

Velmi oblíbená půjčka, která přinese až 600 tisíc korun na desetileté období, to vše bez nějaké zdlouhavé administrativy. Equa bank na trhu působí už několik let, stojí za ní známé tváře, má dobrou pověst a patří k nejmodernějším firmám svého druhu. Tudíž, sečteno a podtrženo, není zde žádné závažné mínus, kvůli kterému by nešlo Minutovou půjčku doporučit.

Back To Top