skip to Main Content

Recenze rychlé půjčky Zaplo

Zaplo půjčka recenze

Znáte ji z televizních obrazovek a jistě víte ve svém okolí i o někom, kdo si ji už sjednal. Zaplo půjčka je značkou, při které se všem vybaví oranžová a zelená barva, které jsou také v oficiálním logu, stejně jako přehledné webové rozhraní. V nabídce je nejen bezhotovostní, ale také hotovostní půjčka – ta může být vyplacena v síti trafik GECO. Krátká žádost, možnost získat první půjčku zdarma a také kompletní schválení online, díky kterému je zaručena maximální diskrétnost.

Recenze Zaplo půjčky

Výhody půjčky

Bleskové sjednání. Peníze budou odeslány na účet už do patnácti minut od schválení žádosti.
Možnost první půjčka zdarma – do výše 16 tisíc korun (bez úroků při včasném splacení).
Poplatky tu nečekejte, hradí se jen dohodnutý úrok, jde přece o krátkodobou půjčku.
Hotovostně i bezhotovostně, podle toho, jak bude klientům zrovna vyhovovat…
Minimum podmínek na žadatele – jinými slovy, vysoké procento schválených žádostí.

Nevýhody půjčky

Poměrně vysoké RPSN, alespoň v porovnání s jinými nabídkami.
Prověřování bonity klientů, tudíž i nahlédnutí do registru dlužníků.

Zaplo – rychlá půjčka před výplatou

Půjčka od společnosti Zaplo je zcela bezúčelová, obejde se tedy bez složité dokumentace, faktur a účtenek – jednoduše je naprosto na cokoliv. Jde o velmi jednoduchý proces, ke kterému stačí jen pár minut strávených na internetu. Peníze bez ručitele i zástavy, a to klidně během příští čtvrthodiny po schválení. U takzvaných problémových klientů probíhá posouzení žádosti individuálně a dává naději i tam, kde banka jakoukoliv transakci striktně odmítá.

Parametry půjčky

Úvěr lze sjednat ve výši 1 až 30 tisíc korun (pro nové klienty omezení – max. 16 tisíc).
Lhůta splatnosti je nastavitelná v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů.
První půjčka zdarma, a to až do výše celých 16 tisíc korun.
Peníze na cokoliv bez otázek, jde o bezúčelovou půjčku se vším všudy.
Vyplacení je možné dvojím způsobem – hotovostně v trafice GECO nebo bezhotovostně.
Schválení žádosti proběhne v řádu minut, vyplacení do čtvrthodiny poté.
50 % sleva na půjčku CreditGo

Postup pro získání půjčky

1. Registrace na oficiálním webu, vyplnění krátké žádosti o půjčku.
2. Potvrzení o příjmech, zadání základních kontaktů – následně posouzení žádosti.
3. Vyhodnocení žádosti přijde emailem, při schválení se okamžitě řeší i výplata peněz.

Zaplo.cz – poplatky a úroky

Půjčka od Zaplo se nepojí s žádnými dalšími poplatky, jako je například platba za zprostředkování, vedení úvěrového účtu a podobně. Jde o krátkodobý úvěr bez kompromisů, ve kterém jde jen o úrokovou sazbu a jistinu. O částce, jíž bude zapotřebí splatit do určitého data, budete přehledně informováni ještě před finalizací žádosti. V případě, že nebude možné dodržet stávající splátkový kalendář, je možné jeho prodloužení o 7, 14 nebo až 30 dnů, samozřejmě však za určitý poplatek. Více na oficiálním webu zde.

Vaše časté dotazy

Nejčastější otázky a odpovědi

Kolik si vlastně můžu se Zaplo napoprvé půjčit?

Maximem pro nové klienty je 16 tisíc korun, první půjčka zdarma pak zaručí, že při splacení do určeného data budete mít vše zcela bez úroků.

Co budu muset splnit jako žadatel o půjčku Zaplo?

Trvalý pobyt na území ČR, plnoletost, bezdlužnost a vyplnění všech kolonek v žádosti. Samozřejmě také kopii dokladu totožnosti. Potvrzení příjmu, resp. potvrzení o zaměstnání je také nutností.

Je nutné Zaplo půjčku nějak zajišťovat?

Ne, není zapotřebí ani ručitel, ani hmotná zástava, například v podobě vlastní nemovitosti. Jde přeci o krátkodobou půjčku, kde nic podobného poskytovatelé nevyžadují.

Nakolik je prověřována bonita klientů, musím přidat nějaké doklady navíc?

Při žádosti o půjčku bude nahlíženo i do registrů – tedy žadatel by zde neměl mít negativní záznam. Pokud jde o doklady, postačí prokázat totožnost občanským průkazem.

Mám negativní platební historii, znamená to, že půjčku nedostanu?

Automaticky ne, i když jde samozřejmě o jistou překážku – všechny žádosti jsou však posuzovány individuálně a stále máte šanci na pozitivní odpověď.

Recenze klientů

„Potřeboval jsem rychle čtyři tisíce, protože bez obrazovky u počítačové sestavy jsem při Home office samozřejmě mimo hru. Naštěstí tu bylo Zaplo, se kterým šla žádost velmi rychle, a ještě tentýž den jsem mohl zajít do elektra, kde jsem koupil obratem náhradu za monitor, co dosloužil. Takže si nemám vůbec na co stěžovat, spíš naopak – všechno bylo vážně bleskové.“

Kamil S., Beroun, 24 let.

„Když jsou v domácnosti nečekané výdaje, vždycky je to téma, při kterém se někteří pohádají a jiní zase rychle řeší situaci nebankovní půjčkou, co přijde na účet skoro hned. Naštěstí žiju single, takže spadám do druhé kategorie. Díky Zaplo jsem nemusela nijak dlouho čekat, takže paráda! Ještě, že tu takovou možnost vůbec mám, když je potřeba zaplatit novou pračku…“

Kateřina Z., Hradec Králové, 31 let.

O společnosti Zaplo Finance s.r.o.

Společnost Zaplo Finance s.r.o., která provozuje nebankovní půjčku Zaplo, sídlí na Praze 7. Jde o součást finanční skupiny 4finance Group, která operuje i v dalších takřka dvaceti zemích světa a má za sebou statisíce spokojených klientů. Na tuzemském trhu je už několik let a patří k lídrům, nejen díky relativně častým televizním šotům a zmínkám v dalších médiích.

Sídlo společnosti:

Zaplo Finance s.r.o.

Adresa: Jankovcova 1037/49, 170 00 – Praha 7
Telefon: +420 800 399 399
E-mail: info@zaplo.cz
Web: www.zaplo.cz

Celkové hodnocení Zaplo půjčky

Naše hodnocení je 4 z 5

Jde o jednu z nejznámějších značek na trhu, která vyhověla už tisícům žádostí o půjčku. V tomto ohledu je tak vlastně vše v pořádku, poskytovatel jako je Zaplo nabízí transparentní jednání, na které je spolehnutí. Míra RPSN je sice poněkud vysoko, ale to ke krátkodobým půjčkám patří a je jen na žadateli, aby si vše dobře spočítal v zájmu osobních financí, resp. rodinné kasy.

Back To Top