skip to Main Content

Recenze půjčky od lidí Zonky

Zonky půjčka recenze

Oblíbená nejen díky TV spotům a reklamám v celostátním tisku. Zonky půjčka přináší nízké úrokové sazby a také možnost online sjednání, které bude pro klienty naprosto diskrétní. Je také zcela bez skrytých poplatků a případné předčasné splacení se obejde zcela bez sankcí. U Zonky není nutné vysvětlovat konkrétní účel a dokládat, k čemu byly peníze použity. Jde o půjčku v duchu moderních trendů, označovanou také jako P2P, tedy peer-to-peer, kdy si půjčují vzájemně konkrétní lidé.

Nákupy se Zonky.cz

Výhody půjčky

Bleskové vyřízení přes internet, zájemci budou čekat řádově jen minuty.
Pestré možnosti, půjčit si můžete 20 tisíc, v případě potřeby ale i statisíce.
Mobilní aplikace, ve které získáte okamžitý přehled o všech náležitostech půjčky.
Pojištění schopnosti splácet je k dispozici, a to automaticky pro všechny klienty.
Žádné otázky – půjčka je zcela bezúčelová a nemusíte vysvětlovat její konkrétní účel.

Nevýhody půjčky

Bonita se pečlivě prověří – a úrok pak vzhledem k okolnostem může i rapidně narůst.
OSVČ, kteří daní výdajovým paušálem, čeká více administrativy (individuální posuzování).
Tuto půjčku je možné čerpat až delší dobu po uzavření procesu exekuce.

Zonky půjčka – rychlé vyřízení a jednoduchá administrativa

Krátká smlouva, předčasné splacení bez sankcí a také žádný poplatek za vedení účtu. Půjčka od Zonky je na nečekané výdaje, rekonstrukci domácnosti i koupi ojetého auta – bez dotazů, formulářů a dokládání faktur. Až 750 tisíc korun, stačí jen vyplnit nezávaznou poptávku a sami uvidíte, jaká bude kalkulace půjčky ve vašem konkrétním případě.

Parametry půjčky

Půjčit si lze libovolnou sumu mezi 20 a 750 tisíci korunami.
Splátkový kalendář lze rozložit až na sedm let (s ohledem na měsíční splátky, min. 6 měsíců).
Úroková sazba začíná na hranici 2,99 % p. a., ale je odvislá od bonity.
Žádné skryté poplatky – pouze jednorázová počáteční platba 2 % z ceny úvěru.
Předčasné splacení je bez sankcí, může přijít kdykoliv během splátkového kalendáře.
V kombinaci s půjčkou je možné sjednat i pojištění schopnosti splácet pro nenadálé situace.
Veškeré transakce – výplata i splácení – přes bankovní účet (bezhotovostně).
Půjčte si nejvýhodněji za 2,99 % od Zonky.cz

Postup pro získání půjčky

1. Vyplníte krátký dotazník a odpovíte v něm na třináct základních otázek.
2. Zvolíte si sumu, kterou si chcete půjčit a lhůtu splatnosti, jež vám nejvíce vyhovuje.
3. Vyčkáte na schválení, dořešíte administrativní formality – peníze budou brzy na cestě…

Zonky.cz – poplatky a úroky

Pokud jde o poplatky, je Zonky velmi vstřícným partnerem, podobně jako mnoho dalších napříč tuzemským trhem. Poplatek za předčasné splacení nebo vedení úvěrového účtu zde nečekejte, ale samotné poskytnutí půjčky už zpoplatněno bude (jde o jednorázový poplatek) – uhradíte 2 % z jistiny úvěru. Například půjčka v hodnotě 200 tisíc korun tak bude znamenat ještě čtyřtisícový dodatečný poplatek. Úroková sazba startuje těsně pod hranicí tři procent, dosáhnou na ni ale obvykle jen klienti s vyšší bonitou. Ostatní musí počítat s jistým navýšením, v každém případě však nejvyšší možná sazba RPSN činí 31,94 %.

Vaše časté dotazy

Nejčastější otázky a odpovědi

Na co si mohu se Zonky půjčit, je tu nějaké omezení?

Zonky nabízí bezúčelový úvěr – tedy je vlastně jen na klientovi, k čemu peníze využije. Může si koupit auto, začít podnikat nebo rekonstruovat koupelnu, stejně jako zaplatit studia nebo novou elektroniku. Jinými slovy, naprostá svoboda volby.

Jak velký úvěr si můžu sjednat, kolik činí aktuální limity?

Nejnižší částka pro půjčku je 20 tisíc, nejvyšší pak 750 tisíc korun. V závislosti na výši sjednané půjčky pak lze splácet až v sedmiletém horizontu, naopak nejkratší splátkový kalendář trvá šest měsíců.

Jak se vypočítá úroková sazba pro konkrétní půjčku?

Žadatel se bude hodnotit skrze rating, jenž zohlední jeho bonitu – dřívější půjčky, příjem, rizikové faktory atp. – úroková sazba se tak může podle různých faktorů pohybovat mezi 2,99 a 19,99 % p. a.

Jsem cizinec, dostanu půjčku na Zonky bez problémů?

Pokud vlastníte občanství některého ze státu EU nebo Ukrajiny a zároveň se můžete prokázat trvalým pobytem na území ČR, půjčka na Zonky problémem určitě nebude.

Nezbytné minimum aneb co je potřeba splnit, aby byla půjčka vyřízena?

Plnoletost je podmínkou ze zákona, v ČR také musíte mít otevřený bankovní účet na své jméno. Stejně tak budou nutné i dva doklady totožnosti a doložení příjmů, které také vyžaduje současná tuzemská legislativa. Žadatel nicméně nemusí být nutně občanem ČR, viz. předchozí bod.

Recenze klientů

„Zonky mě hodně potěšilo, padesát tisíc na rok jsem si půjčil během krátké chvíle. A když je všechno vyřízeno už za jediné odpoledne, mám pak mnohem víc času na další věci. Původně jsem čekal, že půjčka bude docela na dlouho, ale opak je pravdou a jsem moc spokojený. Za sebe mohu určitě jen a jen doporučit…“

Jan E., 29 let, Karviná

„Sto padesát tisíc na tři roky, rekonstrukce kuchyně a koupelny prostě něco stojí, to je snad jasné. Nikdo se na nic neptal, nepotřebovali faktury, administrativa byla vyřízená skoro hned. Takže proč si vlastně stěžovat, že? Míra byrokracie je dost nízká, skoro až nulová a ochota rychle jednat mě velice potěšila!“

Karina Z., 41 let, Varnsdorf

O společnosti Zonky s.r.o.

Společnost Zonky s.r.o. spatřila světlo světa již v roce 2015, černobílé logo se zebrou je určitě dnes už všeobecně známé nejen díky reklamním spotům v TV. Zonky sídlí v Praze a patří k průkopníkům systému P2P půjček (tedy peer-to-peer, online půjčky vzájemně mezi lidmi). Za projektem Zonky stojí společnost PPF, investorem je pak dceřiná firma Home Creditu z Nizozemska.

Sídlo společnosti:

Zonky s.r.o.

Adresa: Evropská 2690/17, 160 00 Praha 6 – Dejvice
Telefon: +420 800 449 999
E-mail: info@zonky.cz
Web: www.zonky.cz

Celkové hodnocení Zonky půjčky

Naše hodnocení je 4 z 5

Čtyři roky na tuzemském trhu, tisíce klientů a investorů, celková vypůjčená cifra je už v řádu miliard korun. V zásadě tedy jde o spolehlivého partnera, jasně to ukazuje řeč čísel. Reference napříč internetem hovoří také jasně, Zonky se rozhodně nemusíte obávat, stojí za ním ostatně i silná finanční skupina PPF.

Back To Top