skip to Main Content

Je nejvhodnější doba na změnu

Roste poptávka po zaměstnancích a firmy zvyšují platy pracovníkům. I tak vypadá rostoucí ekonomika. Jak ji můžete využít? V podobě nízkých úrokových sazeb!

Vyzkoušejte změnu!

Ekonomická situace v naší zemi je v posledním roce velmi příznivá. Hospodářský cyklus je ve fázi expanze a možná i dokonce na svém vrcholu. Jak z této příznivé situace může těžit běžný občan? Kromě vysoké zaměstnanosti a ochotě firem přijímat nové pracovníky se tento trend projeví i v růstu mezd. Nízká inflace pak znamená, že si můžeme pořídit celou řadu věcí, po kterých jsme dříve jen toužili.

Pojďme si plnit naše sny

A co když toužíme po něčem, co znamená opravdu vysokou investici? I tehdy si můžeme začít plnit svoje sny. Příznivá situace se promítá i na finanční trhy a úvěrové produkty jsou dostupné za velmi výhodných podmínek. Můžeme využít nejen nízkých úrokových sazeb, ale i ostatních výhod pro klienty, které v posledních letech nabízejí bankovní i nebankovní instituce. Především se jedná o možnost předčasného splacení úvěrů, nebo úhrady mimořádných splátek. V minulosti znamenalo předčasné splacení úvěru vysoké sankce a v celé řadě případů, nebylo téměř možné. Zejména pak u hypotečních úvěrů.

Předčasné splácení je IN

Dnes se situace pro klienty hypotečních úvěrů v mnohém zjednodušila, a to zejména v případě, kdy chtějí úvěr předčasně splatit rychleji, nebo i v plné výši. V aktuálních smluvních podmínkách u hypotečních úvěrů již najdete možnost vložit mimořádnou splátku, a to každý rok v maximální výši čtvrtiny vyčerpané dlužné částky. Rovněž je jednodušší úplné splacení půjčky na bydlení ve chvíli, kdy nemovitost prodáváte, nebo dojde k některým nenadálým okolnostem.

Využijte současné situace!

Je velmi vhodné využít současných nízkých úrokových sazeb, které jsou nabízeny u úvěrových produktů. Často jsou sazby tak nízké, že jsou dokonce menší, než je roční míra inflace. Být dlužníkem dnes se zkrátka vyplatí.

Nejen pro nové klienty

Povzdechli jste si, protože vy jste z řady těch, kteří úvěrové smlouvy podepsali již před mnoha lety, a to v době, kdy vládly vyšší úrokové sazby. Nevadí! Je nejvyšší čas, zamyslet se nad refinancováním nevýhodných úvěrů. Proč platit vysoké úroky a další zbytečné náklady, když jinde na vás čeká mnohem výhodnější nabídka? Změnu uvítáte zejména v situaci, kdy máte vysoké měsíční splátky a zbývá vám jen velmi malá částka na financování běžných potřeb. U nového úvěru bývá zpravidla možné upravit si délku splácení a tím získat možnost nižší měsíční splátky.

Nechte si zpracovat nabídku, jak by vypadalo refinancování vaší konkrétní situace. Budete jistě velmi příznivě překvapeni. Zpracování nabídky na refinancování vám finanční instituce vyhotoví většinou obratem, a to zcela bezplatně. Není proč otálet a váhat další dny, nebo dokonce týdny. Nízké úrokové sazby nebudou na trhu napořád a i tady se doslovně potvrdí pořekadlo, že čas jsou peníze. Neztrácejte tedy další peníze a zajímejte se o možnost refinancování vašich úvěrů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top